חשמל ישיר זה אנחנו

נעים להכיר, אנחנו רשת חשמל ישיר.

חשמל ישיר הנה מהוותיקות והגדולות בענף החשמל בישראל. מאז 1983 אנחנו עוסקים בשיווק ובאספקת ציוד וחומרי חשמל לתעשייה, לקבלני חשמל וללקוחות פרטיים. חשמל ישיר מציעה לענפי התעשייה השונים פתרונות המותאמים לדרישת הלקוח, ידע המבוסס על ניסיון ארוך טווח והיכרות עם תנאי שטח. לחשמל ישיר חוג לקוחות רחב ועליו נמנים מפעליי תעשייה, קבלני חשמל, מוסדות ציבור, חברות בנייה, רשויות מקומיות וקהל לקוחות פרטיים.

חשמל ישיר זה הרבה יותר מאשר ציוד חשמל

שיווק ציוד חשמל בכל הארץ

סניפנו ממוקמים בפריסה ארצית רחבה מהדרום ועד הצפון מה שמאפשר לנו אספקת ציוד וחומרי חשמל מהירה לכל חלקי הארץ.

השירות כן קובע

מאז ומתמיד העיקרון המנחה שלנו הנו רמת מקצועיות גבוהה והענקת שירות מעולה לקהל הלקוחות המגוון שלנו, מהלקוח הגדול ביותר עד הלקוח הקטן ביותר.

נוחות וזמינות

בסניפי חשמל ישיר מחסנים רחבי ידיים, מגרשי חניה ללקוחות וגישה נוחה לפריקה וטעינת מטען, הכל על מנת שתקבלו את מה שאתם צריכים במינימום זמן ומאמץ.

חשמל בהתאמה אישית

כדי לספק את צרכי לקוחותינו אנו שומרים על מלאי ציוד העונה על כל צרכי התעשייה, כולל ציוד לא סטנדרטי שאינו בנמצא אצל סיטונאים אחרים.

חושבים מחוץ לקופסא

צוות דינאמי של נציגי מכירות מקצועיים נפגש עם לקוחות החברה באתרים עצמם ומציע פתרונות אופטימליים לכל דרישה וצורך. בנוסף, קבוצת חשמל ישיר מעניקה ייעוץ והכוונה לאנשי מקצוע בעלי רשיון עיסוק בתחום.

המוצרים כבר בדרך

הודות למלאי מוצרים גדול וצי של למעלה מ-40 כלי רכב, לרבות 16 משאיות, מתאפשרת אספקה מיידית של מגוון מוצרים לכל חלקי הארץ מדי יום.

איכות בשירות

חשמל ישיר עומדת באופן עיקבי ביעדי המכירות של ספקיה, ועל כן מדורגת כחברה המובילה בתחומה. הנהלת החברה דוגלת ברכישת מגוון מוצרים איכותיים, אשר יתנו מענה הולם לצורכי הלקוחות

ציוד חשמל איכותי

קבוצת חשמל ישיר הינה בית המסחר המוביל לציוד מתוצרת חברות בינלאומיות כגון Schneider Electric, Gewiss, Philips, ABB, Osram ועוד.

רשת חשמל ישיר עומדת לשירותך!

הספקים שלנו

שניידר אלקטריק
ניסקו חשמל ואלקטרוניקה
געש מוצרי תאורה
כהנא ובניו
בוש לדיקו
פלד

וייסמן פרידמן ועוד.

חשמל ישיר- שיווק ציוד חשמל בכל הארץ

חשמל ישיר חולון
חשמל ישיר קיסריה

חשמל ישיר אשדוד
חשמל ישיר השרון (פ"ת)

חשמל ישיר חיפה
חשמל ישיר רחובות

חשמל ישיר אור יהודה
חשמל ישיר ירושלים
חשמל ישיר הרצליה
חשמל ישיר עפולה
חשמל ישיר תל אביב
חשמל ישיר הוד השרון (כפר סבא)
חשמל ישיר קריית גת
חשמל ישיר נהריה
חשמל ישיר בית שמש
חשמל ישיר אשקלון