מבוא

רשת חשמל רואה בנושא ההנגשה לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלנו כחברה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם. על כן פועלת בשנים האחרונות חשמל ישיר להנגשת סניפיה מתוך רצון לתת שירות לכלל לקוחותיה וכן כמתחייב בחוק.

מטה החברה

כתובת: שד' נתיבי הים 1 פארק נמל אשדוד.

ניתן להיכנס למשרדים עם חיית שרות, חניות נכים-קיימת חניית נכים, דרכי גישה לבניין-ללא מכשולים- נגיש, שירותי נכים- קיימים נגישים בקומת המשרדים, מעברים רחבים- מוסדרים, שילוט הכוונה- יש, קיימת מערכת עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה.

לרשימת הסניפים הנגישים לחצו כאן. מעבר להנגשה הפיזית רשת חשמל ישיר מנגישה תחומים נוספים כגון נגישות השירות, בהתאם לתקנות נגישות השירות.
עמוד זה הוקם במטרה ליידע אותך כיצד ניתן ליהנות מהסדרי הנגישות של הרשת.
לשאלות, בירורים או הבהרות ניתן לפנות לרכזת הנגישות הארגונית אבישג אליהו במייל- Avishag@yashir-group.co.il

הדרכות שירות לעובדים
כלל עובדי החברה עוברים הדרכות כיצד לספק שירות נגיש הן במענה הטלפוני והן בעת שירות פורנטאלי ללקוח והם ישמחו לסייע בכל שאלה ועניין.

הנגשה באתר
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. לפירוט אודות הנגשת האתר ניתן ללחוץ על הקישור נגישות באתר.

הבהרה
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

הנגשת המוקד הטלפוני ושירות לקוחות
הטלפון במוקד הטלפוני מונגש, ההקלטות הינן בקצב איטי וללא מוזיקת רקע. ליצירת קשר ניתן להתקשר למספר 073-2323900. במידה והנך נדרש לאמצעי תקשורת חלופי לטלפון, ניתן ליצור עמנו קשר גם באמצעות המייל info.center@yashir-group.co.il
בפנייתך אנא ציין מספר הזמנה, תאריך רכישה ובאיזה אופן תרצה שנציג השירות יחזור אליך.

הנגשת שירות ההפצה
נהגי החברה מחויבים לעמוד בכל הדרישות לנגישות השירות ועברו הכשרות לשירות נגיש. לבקשת לקוח, יסופקו התאמות הנגישות הבאות בשירות ההפצה: שליחת הודעת SMS ללקוח טרם הגעה של הנהג ליעד.

דרכי יצירת קשר
במידה ויש לך שאלות, הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע באמצעות:
מייל: info.center@yashir-group.co.il
טלפון: 073-2323900
פקס  073-2379111
בימים א'-ה' בין השעות 8:00-17:00
בנוסף, ניתן לפנות גם אל רכזת הנגישות בחברת חשמל ישיר:
אבישג אליהו   Avishag@yashir-group.co.il

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך 30.04.2023

שניידר אלקטריק
ניסקו חשמל ואלקטרוניקה
געש מוצרי תאורה
כהנא ובניו
בוש לדיקו
פלד

וייסמן פרידמן ועוד.

חשמל ישיר חולון
חשמל ישיר קיסריה

חשמל ישיר אשדוד
חשמל ישיר השרון (פ"ת)

חשמל ישיר חיפה
חשמל ישיר רחובות

חשמל ישיר אור יהודה
חשמל ישיר ירושלים